
4K 2K Dash Cam for Car 4K Mirror Camera Front Rear Video Recorder with Mount Voice Control Compatible
Departments

Generic
Currently unavailable
| Brand | Generic |
|---|---|
| Unit Count | 1.0 Count |
| Number of Items | 1 |
| Model Name | IJTENNIH-WARMWHITE-G4110V |
| Item Package Quantity | 1 |
| brand | Generic |
|---|---|
| unit_count | 1.0 Count |
| number_of_items | 1 |
| model_name | IJTENNIH-WARMWHITE-G4110V |
| item_package_quantity | 1 |
| item_weight | 14.1 ounces |
| manufacturer | Luopan ECC |
| color | Warm White |
| part_number | IJTENNIH-WARMWHITE-G4110V |
| product_dimensions | 0.39 x 0.39 x 0.39 inches |
| item_model_number | IJTENNIH-WARMWHITE-G4110V |
| assembled_height | 0.39 inches |
| assembled_length | 0.39 inches |
| assembled_width | 0.39 inches |
| included_components | Adapter |
| shade_color | Beige |
| shade_material | Acrylic |
| switch_style | Foot |
| batteries_required | No |
| best_sellers_rank | #747,081 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #22,606 in LED Bulbs |
| date_first_available | April 2, 2023 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.