
Yomcut Pierre Auguste Renoir Wall Decorate - The Large Bathers Poster - Famous Fine Art Oil Paintings Reproduction
Departments

Generic
In Stock
In Stock
| Brand | Generic |
|---|---|
| Size | 1'2" x 1'8" (Semicircular) |
| Material | Chenille |
| Weave Type | Tufted |
| Item Weight | 0.44 Pounds |
| brand | Generic |
|---|---|
| size | 1'2" x 1'8" (Semicircular) |
| material | Chenille |
| weave_type | Tufted |
| item_weight | 7 ounces |
| pile_height | Medium Pile |
| construction_type | Machine Made |
| back_material_type | Rubber |
| color | Pink |
| shape | Semicircular |
| product_dimensions | 20"L x 14"W |
| model_name | kitchen rugs non slip washable |
| manufacturer | bath rugs |
| item_model_number | bath rugs for bathroom |
| best_sellers_rank | #961,141 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #2,990 in Bath Rugs |
| date_first_available | July 9, 2025 |



Product video 1
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.