
BESPORTBLE
BESPORTBLE Shower Tote Basket with Handle Blue Whale Plastic Shower Organizer Storage Basket Portable Bathroom Caddy for Large
$19.59
About this item
- Bathroom storage basket--organizer baskets help you get rid of clutter, make your bathroom more tidy, beautiful, can store shower gel, shampoo, soap, towels, dishes, , etc,bathroom organizer containers
- Toiletry basket bathroom--create maximum storage in small spaces, very convenient and practical, perfect for household bathroom use,Organizer Baskets
- Bathroom organizer--the handle is specially designed and ergonomically designed, giving you a better usage experience,multifunctional bathroom shower basket
- Bathroom organizer storage--select high-grade material, excellent and no odor, useful and safe, and practical for ,shower baskets
- Bathroom baskets for organizing--placed firmly, very suitable for storing and organizer bathroom products, like shampoo, shower-gel, etc,shower basket organizer
$19.59
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byUwitstar
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Specific Uses For Product | Automobiles |
|---|---|
| Special Feature | Lightweight |
| Color | Sky-blue |
| Brand | BESPORTBLE |
| Mounting Type | Door Mount |
| Product Dimensions | 9.84"D x 10.04"W x 6.69"H |
| Item Weight | 0.88 Pounds |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | BESPORTBLE |
Technical specifications
| specific_uses_for_product | Automobiles |
|---|---|
| special_feature | Lightweight |
| color | Sky-blue |
| brand | BESPORTBLE |
| product_dimensions | 9.84"D x 10.04"W x 6.69"H |
| unit_count | 1.0 Count |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | BESPORTBLE |
| part_number | PPMOC9M08P048F23V |
| item_weight | 14.1 ounces |
| item_model_number | PPMOC9M08P048F23V |
| size | 25.5x25cm |
| special_features | Lightweight |
| included_components | storage holder |
| date_first_available | December 22, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed