
DECENTTRADERUSA48 Pack of Womens Underwear Panties in Bulk Wholesale Ladies Brief Underpants Homeless Charity Donation 48 4XL
Departments

Generic
Currently unavailable
| Brand | Generic |
|---|---|
| Size | 1'8" x 2'1" (Rectangular) |
| Material | NZ Wool |
| Weave Type | Hand Made |
| Pile Height | 6mm Loop Pile |
| brand | Generic |
|---|---|
| size | 1'8" x 2'1" (Rectangular) |
| material | NZ Wool |
| weave_type | Hand Made |
| pile_height | 6mm Loop Pile |
| construction_type | Handmade |
| back_material_type | Wool |
| color | White,peach |
| theme | Christmas |
| product_care_instructions | Dry Clean Only |
| pattern | Printed |
| shape | Rectangular |
| special_feature | Lightweight, Stylish |
| product_dimensions | 25"L x 20"W |
| rug_form_type | Area Rug |
| style | Modern |
| number_of_pieces | 1 |
| warranty_type | No |
| model_name | VFA-47 |
| finish_type | Matte |
| manufacturer | Carpets Hub Store |
| item_model_number | VFA-47-8 x 11 ft_White,peach |
| date_first_available | November 2, 2023 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.