★★★★★
Great toy!
B. W.—January 25, 2025✓ Verified purchase
Does exactly as advertised, has a variety of settings. Easy to clean, soft to the touch and battery last a long time. It's a fun toy for both parties involved. Read more


Departments

JISSBON
In Stock
In Stock
| Color | Purple |
|---|---|
| Brand | JISSBON |
| Number of Batteries | 1 9V batteries required. (included) |
| package_dimensions | 8.74 x 2.48 x 1.5 inches; 4.97 ounces |
|---|---|
| batteries | 1 9V batteries required. (included) |
| date_first_available | February 19, 2025 |
| manufacturer | LifeStyles Health Products Co., Ltd. |
| best_sellers_rank | #755 in G-Spot Vibrators |












Product video 1
Does exactly as advertised, has a variety of settings. Easy to clean, soft to the touch and battery last a long time. It's a fun toy for both parties involved. Read more


Comes in a sealed package which is great knowing it wasn’t reshipped. Just the right amount of curve for me and has the everyday settings. Neck is bendable too Read more



Runs well. Has many settings. Charge holds about 20 mins if ran consistently. Takes about 2 hours to fully recharge. Fun toy for men and women. Read more


