
Wireless Mouse D-09 Computer Mouse USB Cordless Mice for Laptop Ergo Grips Lightspeed 5-Level 2400 DPI 16 Months
Departments

Diodesy
In Stock
In Stock
| Brand | Diodesy |
|---|---|
| Light Type | LED |
| Special Feature | 100-277V, Commercial Industrial Shop Light, Type B Ballast Bypass |
| Wattage | 200 watts |
| Bulb Base | Prong |
| brand | Diodesy |
|---|---|
| light_type | LED |
| special_feature | 100-277V, Commercial Industrial Shop Light, Type B Ballast Bypass |
| wattage | 200 watts |
| bulb_base | Prong |
| specific_uses_for_product | Warehouse Factory Barn Garage |
| light_color | Bright White |
| voltage | 100277 Volts |
| unit_count | 4.0 Count |
| color_temperature | 5000 Kelvin |
| number_of_items | 4 |
| brightness | 28000 Lumen |
| material | Polycarbonate (PC) |
| model_name | D37322A-4 |
| indooroutdoor_usage | Indoor |
| manufacturer | Diodesy |
| color | White |
| light_output_maximum | 28000 Lumens |
| part_number | LED HIGHBAY RETROFIT 155W / 5K |
| package_dimensions | 5 x 4 x 4 inches |
| item_model_number | D37322A-4 |
| special_features | 100-277V, Commercial Industrial Shop Light, Type B Ballast Bypass |
| date_first_available | January 7, 2026 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.