★★★★★
Perfect Size
BeMystical—February 11, 2026✓ Verified purchase
Perfect sized straws to replace in my daughter’s and my own Stanley cups. Better than what I found at the store a while ago. Read more
Departments

Woyinger
In Stock
In Stock
| Material | Plastic |
|---|---|
| Color | Clear White*4 |
| Size | 11" for stanley 30oz |
| Special Feature | Anti-Slip |
| Brand | Woyinger |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Number of Items | 4 |
| Manufacturer | Woyinger |
| material | Plastic |
|---|---|
| color | Clear White*4 |
| size | 11" for stanley 30oz |
| special_feature | Anti-Slip |
| brand | Woyinger |
| unit_count | 1.0 Count |
| number_of_items | 4 |
| manufacturer | Woyinger |
| package_dimensions | 14.06 x 2.8 x 0.47 inches |
| item_weight | 2.22 ounces |
| item_model_number | for Stanley Cup 30oz |
| best_sellers_rank | #33,509 in Kitchen & Dining ( See Top 100 in Kitchen & Dining ) #430 in Reusable Drinking Straws |
| date_first_available | July 15, 2025 |
Perfect sized straws to replace in my daughter’s and my own Stanley cups. Better than what I found at the store a while ago. Read more
Best quality Also it works with 40oz Stanley as well Read more
Looks like the original straw. Durable. Perfect length for the 30 oz quencher. The brush is a great addition to the set. Ut will clean it effortlessly. Great value for the cost. Functional and easy to use. Read more
Perfect fit for lost straw of new cup. Read more
They are nice smilar to Stanley Read more
It fit my Stanley perfect Read more
Fit well Read more
Good Read more