★★★★★
Handy to have in the tool box
Ed—July 7, 2019✓ Verified purchase
Great assest Read more
Departments

YZMSZ
In Stock
In Stock
| Size | Y Type 3/8" |
|---|---|
| Material | Plastic, polyoxymethylene |
| Brand | YZMSZ |
| Color | Copper |
| Item Weight | 0.19 Kilograms |
| Number of Pieces | 10 |
| Manufacturer | YZM |
| UPC | 607569656930 |
| size | Y Type 3/8" |
|---|---|
| material | Plastic, polyoxymethylene |
| brand | YZMSZ |
| color | Copper |
| item_weight | 6.5 ounces |
| number_of_pieces | 10 |
| manufacturer | YZM |
| upc | 607569656930 |
| package_dimensions | 6.34 x 4.41 x 2.72 inches |
| is_discontinued_by_manufacturer | No |
| style | Y Type 3/8" |
| item_package_quantity | 10 |
| measurement_system | inch |
| batteries_included | No |
| batteries_required | No |
| best_sellers_rank | #2,433,558 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #2,802 in Under-Sink & Countertop Filtration |
| date_first_available | December 11, 2016 |
Great assest Read more