
Yomcut Pierre Auguste Renoir Wall Decorate - The Large Bathers Poster - Famous Fine Art Oil Paintings Reproduction
Departments

Chees D Zone
In Stock
In Stock
| Brand | Chees D Zone |
|---|---|
| Size | 16x24in |
| Material | Polyester |
| Weave Type | Machine Made |
| Item Weight | 0.41 Kilograms |
| brand | Chees D Zone |
|---|---|
| size | 16x24in |
| material | Polyester |
| weave_type | Machine Made |
| item_weight | 14.4 ounces |
| pile_height | Low Pile |
| construction_type | Machine Made |
| back_material_type | Rubber |
| color | Turquoise Lake Blue Tan |
| is_stain_resistant | Yes |
| product_care_instructions | Hand Wash Only, Machine Wash |
| pattern | PatternedCDZ7961 |
| shape | Rectangular |
| special_feature | Indoor Usage, Non Slip, Outdoor Usage, Stain Resistant, Washable |
| room_type | Bathroom, Kitchen, Laundry Room, Living Room |
| product_dimensions | 24"L x 16"W |
| number_of_pieces | 1 |
| manufacturer | Chees D Zone |
| best_sellers_rank | #1,886,067 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #5,759 in Bath Rugs |
| date_first_available | March 12, 2025 |
Product video 1
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.