
Yomcut Pierre Auguste Renoir Wall Decorate - The Large Bathers Poster - Famous Fine Art Oil Paintings Reproduction
Departments

Antowla
In Stock
In Stock
| Brand | Antowla |
|---|---|
| Size | 2'8" x 2'8" (Hexagonal) |
| Material | Nylon |
| Weave Type | Knitting |
| Item Weight | 0.52 Kilograms |
| brand | Antowla |
|---|---|
| size | 2'8" x 2'8" (Hexagonal) |
| material | Nylon |
| weave_type | Knitting |
| item_weight | 1.15 pounds |
| pile_height | Low Pile |
| construction_type | Machine Made |
| back_material_type | Thermoplastic Rubber (TPR) |
| color | H-2009 |
| indooroutdoor_usage | Indoor |
| theme | Cat,Funny,Halloween |
| is_stain_resistant | Yes |
| product_care_instructions | Machine Wash |
| pattern | Cartoon |
| shape | Hexagonal |
| special_feature | Premium |
| room_type | Bedroom |
| product_dimensions | 32"L x 32"W |
| rug_form_type | Area Rug |
| style | Modern |
| number_of_pieces | 1 |
| animal_theme | Cat |
| model_name | A |
| upc | 655746681084 |
| manufacturer | POLLO |
| item_model_number | a-096 |
| best_sellers_rank | #1,258,209 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #3,822 in Bath Rugs |
| date_first_available | August 15, 2022 |
Product video 1
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.