
Wireless Mouse D-09 Computer Mouse USB Cordless Mice for Laptop Ergo Grips Lightspeed 5-Level 2400 DPI 16 Months
Departments

Amazon Renewed
In Stock
In Stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model Name | Dell Latitude |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Color | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Special Feature | Support Stylus |
| Graphics Card Description | Integrated |
| standing_screen_display_size | 13.3 Inches |
|---|---|
| screen_resolution | 1920 x 1080 pixels |
| max_screen_resolution | 1920x1080 Pixels |
| processor | core_i5 |
| ram | LPDDR3 |
| hard_drive | 256 GB SSD |
| chipset_brand | Intel |
| card_description | Integrated |
| wireless_type | 802.11ac, 802.11bgn, 802.11n |
| average_battery_life_in_hours | 8 Hours |
| best_sellers_rank | #28,007 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #1,149 in Renewed Laptops #3,148 in Renewed Computers & Accessories #4,254 in Traditional Laptop Computers |
| date_first_available | April 20, 2022 |



Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.