
Smart Toilet with Bidet Built in Elongated Bidet Toilet with Auto Soft Open Close Auto Flush One Piece
Departments

Amazon Renewed
In Stock
In Stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Operating System | Windows 11 Pro |
| CPU Model | Intel Xeon |
| CPU Speed | 2.2 GHz |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Included Components | Keyboard, Mouse |
| Color | silver |
| Special Feature | Dvd |
| CPU Manufacturer | Intel |
| screen_resolution | 480 |
|---|---|
| processor | 2.2 GHz intel_xeon |
| ram | 384 GB |
| hard_drive | 2250 GB SSD |
| chipset_brand | NVIDIA |
| card_description | Dedicated |
| date_first_available | October 12, 2023 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.