★★★★★
Ease of installation
Luis Valdes—June 11, 2021
It took several days for the reinstall and recovery disk to Configure the operating system to the computer to boot up and go back to normal. Read more
Departments

Amazon Renewed
In Stock
In Stock
| Digital Storage Capacity | 320 GB |
|---|---|
| Hard Disk Interface | Serial ATA |
| Connectivity Technology | SATA |
| Brand | Dell |
| Special Feature | Portable |
| Hard Disk Form Factor | 2.5 Inches |
| Hard Disk Description | Mechanical Hard Disk |
| Compatible Devices | Laptop |
| Installation Type | Internal Hard Drive |
| Hard Disk Size | 320 GB |
| hard_drive | 320 GB Mechanical Hard Disk |
|---|---|
| best_sellers_rank | #62,113 in Amazon Renewed ( See Top 100 in Amazon Renewed ) #4,410 in Internal Hard Drives #21,363 in Renewed Computers & Accessories #71,180 in Computer Internal Components |
Product video 1
It took several days for the reinstall and recovery disk to Configure the operating system to the computer to boot up and go back to normal. Read more