
Amazon Renewed
Dell Y4MWH EQUALLOGIC 600GB 10K SAS 2 5 HDD - Ships Today Renewed
$53.00
$53.00
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byTech Original
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Digital Storage Capacity | 600 GB |
|---|---|
| Hard Disk Interface | SAS-2 |
| Connectivity Technology | SATA |
| Brand | Dell |
| Special Feature | Portable |
| Hard Disk Form Factor | 2.5 Inches |
| Hard Disk Description | sas 2 |
| Compatible Devices | Desktop |
| Installation Type | 4pm |
| Hard Disk Size | 600 GB |
Technical specifications
| hard_drive | 600 GB sas 2 |
|---|
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed