Perfect addition to fall decor!
Perfect addition to fall decor! They add richness and texture! Great quality. My grandkids love playing with them, and they still look perfect! Read more
Departments

YRXRUS
In Stock
In Stock
| Fill Material | PP-Cotton |
|---|---|
| Pillow Type | Throw Pillow |
| Color | Pink |
| Size | 6x12in+4x7in |
| Brand | YRXRUS |
| fill_material | PP-Cotton |
|---|---|
| pillow_type | Throw Pillow |
| color | Pink |
| size | 6x12in+4x7in |
| brand | YRXRUS |
| shape | Pumpkin |
| special_feature | Bagged |
| cover_material | teddy fleece |
| pattern | Pumpkin |
| number_of_items | 1 |
| product_dimensions | 12"L x 6"W |
| style | Themed |
| indooroutdoor_usage | Indoor |
| recommended_uses_for_product | Decorative Accent |
| unit_count | 1.0 Count |
| pillowcase_length | 12 Inches |
| item_weight | 1.4 pounds |
| manufacturer | YRXRUS |
| best_sellers_rank | #474,433 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #666 in Throw Pillows |
| date_first_available | July 19, 2025 |












Product video 1
Customers say
Customers find these pumpkin pillows to be a great addition to their Halloween/Autumn/Thanksgiving decor, with a fluffy sherpa texture that's easy to fluff.
Perfect addition to fall decor! They add richness and texture! Great quality. My grandkids love playing with them, and they still look perfect! Read more
Super cute for fall!! Love them 🥰 Read more


Love these, my fall decor is all pink so this was a perfect addition. They're comfy, get bigger as you get them out of the packaging. Read more
Cute for festive bedding Read more
Theyre soft and fuzzy and adorable. Very comfortable as pillows and are amazing for the price I paid. The quality is nice, theyre squishy and comfortable, and you can mold the shape to your liking while still keeping the cute pumpkin shape thats advertised. Read more
Best deal and so cute Read more
The color is more like a bright sunflower, it's yellow. Read more
Takes a few hours to a day for it to fully plump back up, they’re so cute!! Read more
