
Gildan Heavy Cotton T-Shirt - Plain Mens Heavy Weight Shirt
Departments

YZM
Currently unavailable
| Size | Y Type 1/4" |
|---|---|
| Material | Plastic, polyoxymethylene |
| Brand | YZM |
| Color | Copper |
| Connector Type | Quick Connect |
| Thread Size | 0.25 inch |
| Exterior Finish | Copper |
| Thread Type | NPT |
| Item Weight | 0.07 Kilograms |
| Number of Pieces | 10 |
| size | Y Type 1/4" |
|---|---|
| material | Plastic, polyoxymethylene |
| brand | YZM |
| color | Copper |
| connector_type | Quick Connect |
| thread_size | 0.25 inch |
| exterior_finish | Copper |
| thread_type | NPT |
| item_weight | 2.39 ounces |
| number_of_pieces | 10 |
| manufacturer | YZM |
| upc | 607569656923 |
| package_dimensions | 4 x 3 x 0.3 inches |
| is_discontinued_by_manufacturer | No |
| style | Y Type 1/4" |
| item_package_quantity | 10 |
| measurement_system | inch |
| batteries_included | No |
| batteries_required | No |
| best_sellers_rank | #1,100,392 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #1,671 in Under-Sink & Countertop Filtration |
| date_first_available | December 11, 2016 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.