Excelente
Very nice and efficient product. It's quite small but the sound is great. I recommend it 100%. Read more


Departments

dotn
In Stock
In Stock
| Brand | dotn |
|---|---|
| Speaker Maximum Output Power | 2 Watts |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Model Name | DZ-017 |
| speaker_type | Portable Speaker |
|---|---|
| unit_count | 1.0 Count |
| color | Silver |
| included_components | Quick Start Guide |
| product_dimensions | 0.35"D x 0.35"W x 0.35"H |
| number_of_items | 1 |
| speaker_size | 0.35 Inches |
| number_of_batteries | 1 A batteries required. (included) |
| manufacturer | dotn |
| item_weight | 0.035 ounces |
| item_model_number | DZ-017 |
| batteries | 1 A batteries required. (included) |
| best_sellers_rank | #1,837 in Portable Bluetooth Speakers #13,781 in MP3 & MP4 Player Accessories |
| date_first_available | August 20, 2025 |
Very nice and efficient product. It's quite small but the sound is great. I recommend it 100%. Read more

