★★★★★
excellent PC
Maverick—February 19, 2026✓ Verified purchase
fast, great quality, good conectivity with all wifis, easy to set up. The price is fair. It is compatible with all my offices devices. Read more
Departments

Dell
In Stock
In Stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Operating System | Windows 11 Pro |
| CPU Model | Core i5 |
| CPU Speed | 3.4 GHz |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Memory Storage Capacity | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Personal computer design type | Mini PC |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| screen_resolution | 3840 x 2160 |
|---|---|
| max_screen_resolution | 5120 x 2880 |
| processor | 3.4 GHz core_i5 |
| ram | DDR5 |
| hard_drive | 512 SSD |
| graphics_coprocessor | Integrated Graphics |
| card_description | Integrated |
| number_of_usb_20_ports | 2 |
| number_of_usb_30_ports | 4 |
| best_sellers_rank | #2,402 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #87 in Mini Computers |
| date_first_available | October 30, 2025 |
Product video 1
fast, great quality, good conectivity with all wifis, easy to set up. The price is fair. It is compatible with all my offices devices. Read more
Another fast shipment and product Read more