
Wireless Mouse D-09 Computer Mouse USB Cordless Mice for Laptop Ergo Grips Lightspeed 5-Level 2400 DPI 16 Months
Departments

Amazon Renewed
In Stock
In Stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model Name | Dell Latitude |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Hard Disk Size | 500 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Fingerprint Reader |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
| standing_screen_display_size | 15.6 Inches |
|---|---|
| screen_resolution | 1366 x 768 pixels |
| max_screen_resolution | 1920x1080 |
| processor | 1.7 GHz core_i5 |
| ram | 8 GB DDR4 |
| memory_speed | 2400 MHz |
| hard_drive | 500 GB HDD |
| graphics_coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
| chipset_brand | Intel |
| card_description | Integrated |
| wireless_type | Bluetooth |
| number_of_usb_20_ports | 1 |
| best_sellers_rank | #166,445 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #7,160 in Renewed Laptops #18,749 in Renewed Computers & Accessories #30,197 in Traditional Laptop Computers |
| date_first_available | June 16, 2018 |



Product video 1
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.