
L A COLORS Conceal It Concealer Fair CC569
Departments

UCIAKFUAX
In Stock
In Stock
| Brand | UCIAKFUAX |
|---|---|
| Color | 300W |
| Material | Acrylic |
| Product Dimensions | 0.39"L x 0.39"W x 0.39"H |
| Power Source | Battery Powered |
| brand | UCIAKFUAX |
|---|---|
| color | 300W |
| material | Acrylic |
| product_dimensions | 0.39"L x 0.39"W x 0.39"H |
| power_source | Battery Powered |
| light_source_type | Fluorescent |
| specification_met | UL |
| number_of_items | 1 |
| unit_count | 1.0 Count |
| assembly_required | No |
| manufacturer | UCIAKFUAX |
| size | One Size |
| model_name | UCIAKFUAX |
| part_number | XWAWCCEDB-300W |
| item_weight | 1.76 ounces |
| item_model_number | UCIAKFUAX |
| batteries_required | No |
| bulb_features | 2-way switching |
| date_first_available | December 27, 2025 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.