
1/5 Pack Running Shirts Men Sport Tops Dry Fit Gym Wicking Athletic T Shirts Breathable Cool Workout Shirts
Departments

Samsung
In Stock
In Stock
| Screen Size | 115 Inches |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Display Technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Special Feature | Built-In Speaker, Closed Captioning |
| Included Components | Power Cable, Remote Control, Stand, User Manual |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 18.4"D x 100.9"W x 60"H |
| brand_name | Samsung |
|---|---|
| item_weight | 188.1 Pounds |
| product_dimensions | 18.4 x 100.9 x 60 inches |
| item_model_number | QN115QN90FFXZA |
| batteries | 1 Lithium Ion batteries required. |
| color_name | Titan Black |
| special_features | Built-In Speaker, Closed Captioning |
| standing_screen_display_size | 115 Inches |
| aspect_ratio | 16:9 |
| wattage | 54 Watt-hours |
| best_sellers_rank | #674,424 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #694 in QLED TVs |
| date_first_available | August 18, 2025 |












Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.