
ZwXy2V
ZwXy2V bathroom shelf Plastic Shower Caddy Wall Mounted Organizer with 6 Hooks No Drilling Storage Basket Shower Caddies
$47.35
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- Durable & Stylish: Crafted from high-quality PP plastic materials, this shower caddy is built to last and aesthetically pleasing, ensuring long-term use.
- Multifunctional Storage: Beyond the bathroom, this caddy can also be used in other areas of your home, such as the kitchen, living room, bedroom, toilet vanity or laundry, to store and organize a variety of items, adding convenience and functionality to different spaces in your home.
- Large Capacity: With pefect size and 6 hooks, this shower caddy provides ample space for all your shower essentials, from shampoos and conditioners to razors and loofahs, keeping everything within easy reach.
- Easy to Clean & Quick-drying: Designed with an open top and smooth airflow surface, this caddy allows water to drain quickly and items to dry faster.
- Strong Adhesive & Easy Installation: Our wall-mounted shower baskets comes with 2 mighty seamless adhesives offer simple, no-drilling installation in minutes with making the shower racks stable and steady, allowing for quick usage. Note: Heat the surface of the adhesives with a hairdryer for 5 minutes to remove them if needed.
$47.35
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Special Feature | Adjustable |
|---|---|
| Color | Green |
| Brand | ZwXy2V |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Item Weight | 50 Grams |
| Shape | Triangular |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | ZwXy2V |
Technical specifications
| special_feature | Adjustable |
|---|---|
| color | Green |
| brand | ZwXy2V |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| shape | Triangular |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| part_number | ZwXy2V |
| item_weight | 1.76 ounces |
| item_model_number | ZwXy2V |
| size | One Size |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| included_components | Caster |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed