
ZwXy2V
ZwXy2V bathroom shelf 2-Pack Adhesive Shower Caddy with 4 Movable Hooks No Drill Stainless Steel Organizer Shower Caddies
$137.20
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- 【Bathroom Space Saver】Place shampoo, soap, facial cleanser, hair conditioner, bath gel in shower caddy to save space. Organize all toiletries together with shower caddies to keep your room tidy & organized.
- 【Stainless Steel Material】These shower caddies constructed of 304 stainless steel that features high hardness, not easy to rust and deform, strong and durable properties ensure long service life.
- 【Swift Draining】Our shower organization caddies were specifically designed to improve water drainage and therefore help keep your bathroom dry and clean.
- 【Hooks Included】The shower caddies 2-pack comes with 4 hooks that can be freely attached and moved to your liking, so you never have to worry about additional space to hang your razor, sponge or towel.
- 【Easy To Install】The shower shelf is no assembly required, and two mounting options are available: No drill mounting-Adhesives Sealant, and drill mounting-screws. Both ways are installed with sturdy and strong bearing force, Adhesive mounting will not damage the wall but is not suitable for rough surface drywall.
$137.20
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Mounting Type | Adhesive |
|---|---|
| Room Type | Bathroom |
| Shelf Type | Accent Shelf |
| Number of Shelves | 1 |
| Special Feature | Adjustable |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Shape | A-Shape |
| Brand | ZwXy2V |
| Size | One Size |
| Assembly Required | No |
Technical specifications
| room_type | Bathroom |
|---|---|
| number_of_shelves | 1 |
| special_feature | Adjustable |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| brand | ZwXy2V |
| size | One Size |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| included_components | Caster |
| model_name | ZwXy2V |
| item_weight | 10.6 ounces |
| color | Mirror Finish |
| part_number | ZwXy2V |
| item_model_number | ZwXy2V |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed