
ZwXy2V
ZwXy2V bathroom shelf Shower Caddy Shelf with Towel Bar Adhesive Wall Mounted Organizer with Round Edges Black Shower
$43.20
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- 【Shower Caddy & Space Organizer】This shelf is designed for organizing your space, ideal for storing your shampoo, body wash, cream or more kitchen supplies, spices, etc.
- 【Premium Material】Made of premium space aluminum, surface baked paint process, the shower caddy with towel bar is non-rust and longstanding use.
- 【Practical Design】The heightened guard rail can effectively prevent your items from accidentally dropping down; The rounded corner design protects your body from scratching and is safe for kids to use.
- 【Fast Draining】Bottom hollow and ventilated design to make water drain fast, keep your bath products on the bathroom shelf dry and clean.
- 【No Drilling & Easy Installation】The drill-free shower caddy is super easy to install without screws or any special tools, and it will not damage the wall at all.
$43.20
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Mounting Type | Adhesive |
|---|---|
| Room Type | Bathroom |
| Shelf Type | Accent Shelf |
| Number of Shelves | 1 |
| Special Feature | Adjustable |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Shape | A-Shape |
| Brand | ZwXy2V |
| Size | 28cm |
| Assembly Required | No |
Technical specifications
| room_type | Bathroom |
|---|---|
| number_of_shelves | 1 |
| special_feature | Adjustable |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| brand | ZwXy2V |
| size | 28cm |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| included_components | Caster |
| model_name | ZwXy2V |
| item_weight | 10.6 ounces |
| color | One Color |
| part_number | ZwXy2V |
| item_model_number | ZwXy2V |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed