
ZwXy2V
ZwXy2V bathroom shelf Shower Caddy Self Adhesive Hanging Stainless Steel Organizer No Drilling Shower Caddies White
$48.61
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- The large storage capacity bathroom shower shelves can store all of your bath supplies. Also, shower shelf suitable for bathroom, kitchen, tool room, etc. Taking up a lot of different roles to meet your needs.
- This shower shelf made of high-quality stainless steel, which is scratch-resistant, durable and easy to maintain.
- The hollow design of the shower caddy makes the water dry faster and makes dull spaces bloom with life.
- Our shower organizer for the inside shower simply stick adhesives, no drilling, taking all 5 mins without any tools needed, no damage to the walls. The elegant design brings you a comfortable experience.
- This shower shelf organizer can be installed on the smooth tile, marble, glass, wood wall and solid metal walls. Perfect addition to bathroom, toilet, kitchen, powder room and living room.
$48.61
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Special Feature | Adjustable |
|---|---|
| Color | White |
| Brand | ZwXy2V |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Item Weight | 300 Grams |
| Shape | Triangular |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | ZwXy2V |
Technical specifications
| special_feature | Adjustable |
|---|---|
| color | White |
| brand | ZwXy2V |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| shape | Triangular |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| part_number | ZwXy2V |
| item_weight | 10.6 ounces |
| item_model_number | ZwXy2V |
| size | One Size |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| included_components | Caster |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed