
ZwXy2V
ZwXy2V Bathroom Shelf Shower Caddy Shelf with Towel Bar Wall-Mounted Acrylic with Gold Fence Shower Caddies 40cm
$109.80
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- Easy to install: Equipped with complete installation tools for shower rack to help you install Floating Shelves quickly. (Applicable wall: Smooth Tile/Glass/Marble/Smooth Metal.)
- Built to Last: Crafted from sturdy Acrylic plastic, these bathroom shelves wall mounted are built to withstand daily use without rusting.
- Thoughtful Design: Featuring anti-slip baffles at the perfect height and corrugated acrylic panels to prevent items from sliding off, these bathroom wall shelf are designed with your convenience and practicality in mind.
- Towel Bar: The bathroom floating shelves come with a towel bar, ideal for keeping towels within easy reach and neatly organized.
- Versatile Usage: Whether in the bathroom, shower, over toilet,kitchen,or any other space, these floating shelves bathroom provide a stylish and functional storage solution. The clear design adds a touch of elegance while maximizing storage, making them a perfect addition to any home.
$109.80
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Mounting Type | Adhesive |
|---|---|
| Room Type | Bathroom |
| Shelf Type | Accent Shelf |
| Number of Shelves | 1 |
| Special Feature | Adjustable |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Shape | A-Shape |
| Brand | ZwXy2V |
| Size | 40cm |
| Assembly Required | No |
Technical specifications
| room_type | Bathroom |
|---|---|
| number_of_shelves | 1 |
| special_feature | Adjustable |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| brand | ZwXy2V |
| size | 40cm |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| included_components | Caster |
| model_name | ZwXy2V |
| item_weight | 1.76 ounces |
| color | One Color |
| item_model_number | ZwXy2V |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed