
Z Athletic Gym Chalk Ball for Rock Climbing Gymnastics and Weightlifting
Departments

ZwXy2V
In Stock
In Stock
| Special Feature | Adjustable |
|---|---|
| Color | Beech |
| Brand | ZwXy2V |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Item Weight | 50 Grams |
| Shape | Triangular |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | ZwXy2V |
| special_feature | Adjustable |
|---|---|
| color | Beech |
| brand | ZwXy2V |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| shape | Triangular |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| part_number | ZwXy2V |
| item_weight | 1.76 ounces |
| item_model_number | ZwXy2V |
| size | One Size |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| included_components | Caster |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.