
ZwXy2V
ZwXy2V bathroom shelf Shower Caddy with 2 Movable Hooks Adhesive Hanging Shelf No Drilling Stainless Steel Shower Caddies
$65.51
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- 【Bathroom Space Saver】Place shampoo, soap, facial cleanser, hair conditioner, bath gel in shower caddy to save space. The hooks besides can be used for storing towel, razor, bath puff, etc. Organize all toiletries together with shower caddies to keep your room tidy & organized.
- 【Stainless Steel Material】This shower caddy constructed of 304 stainless steel that features high hardness, not easy to rust and deform, strong and durable properties ensure long service life.
- 【Swift Draining】Our shower organization caddies were specifically designed to improve water drainage and therefore help keep your bathroom dry and clean.
- 【Hooks Included】The shower caddy storage unit comes with 2 hooks that can be freely attached and moved to your liking, so you never have to worry about additional space to hang your razor, sponge or towel.
- 【Easy To Install】The shower shelf is no assembly required, and two mounting options are available: No drill mounting-Adhesives Sealant, and drill mounting-screws. Both ways are installed with sturdy and strong bearing force, Adhesive mounting will not damage the wall but is not suitable for rough surface drywall.
$65.51
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Special Feature | Adjustable |
|---|---|
| Color | Brushed |
| Brand | ZwXy2V |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Item Weight | 300 Grams |
| Shape | Triangular |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | ZwXy2V |
Technical specifications
| special_feature | Adjustable |
|---|---|
| color | Brushed |
| brand | ZwXy2V |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| shape | Triangular |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| part_number | ZwXy2V |
| item_weight | 10.6 ounces |
| item_model_number | ZwXy2V |
| size | One Size |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| included_components | Caster |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed