★★★☆☆
Dell Busness computer
Bruce Davidson—March 7, 2019✓ Verified purchase
Was an ok computer just couldn’t get it to work for me Read more
Departments

Amazon Renewed
In Stock
In Stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model Name | Dell Latitude |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 320 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel Integrated Graphics |
| Resolution | 720p |
| standing_screen_display_size | 14 Inches |
|---|---|
| screen_resolution | 1366 x 768 pixels |
| max_screen_resolution | 1366x768 |
| processor | core_i5 |
| ram | 8 GB |
| hard_drive | 320 GB |
| graphics_coprocessor | Intel Integrated Graphics |
| chipset_brand | Intel |
| card_description | Integrated |
| wireless_type | 802.11n |
| number_of_usb_20_ports | 2 |
| best_sellers_rank | #120,249 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #5,057 in Renewed Laptops #13,466 in Renewed Computers & Accessories #21,313 in Traditional Laptop Computers |
| date_first_available | August 15, 2017 |
Product video 1
Was an ok computer just couldn’t get it to work for me Read more
Se perdió rapido Read more