
ZwXy2V
ZwXy2V bathroom shelf Shower Caddy Wall Mounted Rectangular Organizer with Wood Guardrail and Toothbrush Holder Shower Caddies Natural
$87.18
About this item
- Transform your space: Enhance your decor with our floating shelves and exude an elegant vibe.
- Aluminum alloy and solid wood, not easy to rust and deform, sturdy and durable
- The bottom hollow design makes shower organizer drain the water quickly and smoothly, keeping your shower accessories clean and dry.
- With wood guardrail design, effectively avoiding the falling of items.
- Modern and stylish, not only increase storage space but also add decoration and beauty.
- This shower shelf suitable for bathroom, kitchen, tool room, etc. Taking up a lot of different roles to meet your needs.
$87.18
In Stock
Delivery — Estimated 3–5 business days · Final delivery speed and cost are confirmed at checkout
Easy Returns · 30-day window
This order is a gift
In Stock
Secure
Checkout
Free
Returns
30-Day
Guarantee
Secure checkoutAll transactions are SSL-encrypted. Your payment info is never stored.
Free returnsReturn or replace within 30 days
Fast deliveryOrders ship within 1 business day and arrive in 4–8 days.
Buyer protectionIf your order arrives damaged or doesn't show up, we'll make it right.
24/7 supportOur team is here to help. Reach us anytime by email or chat.
Ships fromOur Warehouse
Sold byzhangsy250811
Returns
Easy Returns30-day return window
PaymentsSecure transaction
Currently unavailable
Easy Returns · 30-day window
Product details
| Special Feature | Adjustable |
|---|---|
| Color | Natural |
| Brand | ZwXy2V |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| Item Weight | 50 Grams |
| Shape | Triangular |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | ZwXy2V |
Technical specifications
| special_feature | Adjustable |
|---|---|
| color | Natural |
| brand | ZwXy2V |
| product_dimensions | 0.39"D x 0.39"W x 0.39"H |
| shape | Triangular |
| number_of_items | 1 |
| manufacturer | ZwXy2V |
| part_number | ZwXy2V |
| item_weight | 1.76 ounces |
| item_model_number | ZwXy2V |
| size | 50cm |
| item_package_quantity | 1 |
| special_features | Adjustable |
| included_components | Caster |
| batteries_required | No |
| date_first_available | October 31, 2025 |
Ask about this product
Customer reviews
5.0
Customer reviews
Customers say
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.
Recently Viewed