★★★☆☆
Three Stars
Allen A.—October 18, 2017
did not need Read more
Departments

Seagate
In Stock
In Stock
| Digital Storage Capacity | 120 GB |
|---|---|
| Hard Disk Interface | Serial ATA |
| Connectivity Technology | SATA |
| Brand | Seagate |
| Special Feature | Portable |
| Hard Disk Form Factor | 2.5 Inches |
| Hard Disk Description | Ata |
| Compatible Devices | Desktop |
| Installation Type | Internal Hard Drive |
| Hard Disk Size | 120 GB |
| hard_drive | 120 GB Ata |
|---|---|
| best_sellers_rank | #2,387 in Internal Hard Drives #35,651 in Computer Internal Components |
Product video 1
did not need Read more