
Wireless Mouse D-09 Computer Mouse USB Cordless Mice for Laptop Ergo Grips Lightspeed 5-Level 2400 DPI 16 Months
Departments

Dell
In Stock
In Stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model Name | Precision 7770 |
| Screen Size | 17 Inches |
| Hard Disk Size | 1 TB |
| CPU Model | Intel Core i9 |
| Ram Memory Installed Size | 64 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA RTX A5500 16GB GDDR6 |
| CPU Speed | 5 GHz |
| standing_screen_display_size | 17 Inches |
|---|---|
| screen_resolution | 3840 x 2160 pixels |
| max_screen_resolution | 3840x2160 Pixels |
| processor | 5 GHz intel_core_i9 |
| ram | 16 GB DDR5 |
| hard_drive | 1 TB SSD |
| graphics_coprocessor | NVIDIA RTX A5500 16GB GDDR6 |
| chipset_brand | NVIDIA |
| card_description | Dedicated |
| graphics_card_ram_size | 12 GB |
| number_of_usb_20_ports | 3 |
| number_of_usb_30_ports | 2 |
| average_battery_life_in_hours | 3 years |
| best_sellers_rank | #43,771 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #6,877 in Traditional Laptop Computers |
| date_first_available | February 13, 2023 |
Product video 1
Customer summary is not available yet.
No reviews yet for this product.